Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Аксіал, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Переваги гербіциду Аксіал 050 ЕC

  • Найвища ефективність проти мітлиці, видів вівсюга та пажитниці.
  • Завдяки повному знищенню бур'янів унеможливлює виникнення резистентності.
  • Унікальна поверхнево-активна речовина Адигор у складі препарату забезпечує високу ефективність гербіциду та інших компонентів бакової суміші.
  • Не має післядії на культури сівозміни.

Механізм дії

Препарат Аксіал 045 ЕC інгібує дію АСС ензимів (ензими Ацетил Коензим-А-Карбоксилази), що порушує формування біомембран у злакових рослин.

Спектор дії гербіциду Аксіал 050 ЕC

Однорічні злакові бур’яни: метлюг звичайний (Apera spicaventi (L.) Pal.), види вівсюга (Avena spp.), види лисохвосту  (Alopecurus spp.), види очеретянки (Phalaris spp.), види пажитниці (Lolium spp.), види мишію (Setaria spp.), плоскуха звичайна (куряче просо) (Echinochloa crus-galli L.).

Рекомендації щодо застосування

Для комплексного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів Аксіал рекомендується змішувати з гербіцидами Дербі або Ланцелот. Дощ не впливає на ефективність дії вже через 30 хвилин після внесення гербіциду Аксіал. Аксіал ефективний при весняному та осінньому застосуванні.

Аксіал ефективний вже при +5 °С. Оптимальна температура застосування — від +10 °С до +25 °С. Не рекомендується використовувати препарат, коли рослини перебувають у стресовому стані та при різких коливаннях температури протягом дня.

Сумісність

У бакових сумішах гербіцид сумісний із більшістю пестицидів. При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватись рекомендацій компанії-виробника щодо сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші. В кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність. Для комплексного захисту зернових культур від однорічних злакових і більшості дводольних бур’янів рекомендується Аксіал змішувати з Дербі. Не рекомендується вносити суміші Аксіал з гормональними препаратами.

Норма витрати робочого розчину: 50–200 л/га.

Клас токсичності: II

Упаковка
Объем5 л
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 1 034 грн.
  • Минимальный заказ: 5 л