Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Флексіті, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Фунгiцид з унiкальним механiзмом дiї для контролю борошнистої роси та ламкостi стебел.

Переваги препарату

  • Високоефективний контроль борошнистої роси та ламкостi стебел (збудник – гриби роду Pseudocercosporella) на будь-якому етапі розвитку збудника.
  • Унiкальний спосiб дiї, здатність перерозподілятися у газоподібному стані
  • Ефективний засiб для профiлактики резистентностi.
  • Стiйкий до змивання опадами.

Механізм дії

Препарат Флексіті діє на збудники борошнистої роси шляхом уповільнення розвитку гіф і утворення спор на верхньому шарі листового покриву, а також уповільнює всмоктування речовин в листя які необхідні для харчування гриба. Дія агрохімікату — трансламінарна. Після обробки фунгіцид потрапляє в листовий покрив і транспортується водними потоками від кінців листа до країв.

Рекомендації щодо застосування

Не допускайте появи візуальних симптомів хвороби, використовуйте фунгіцид профілактично. Це дає можливість запобігти поширенню хвороб на початкових найвразливіших стадіях розвитку та максимально мінімізувати втрати врожаю.

Щоб захистити зернові від найбільш поширених грибних захворювань, можна застосовувати препарат окремо, або в баковій суміші з деякими іншими фунгіцидами. Щоб захистити зернові від борошнистої роси, застосовують в нормі витрати від 0,1 до 0,3 л / га. При комплексному розвитку інфекції, що включає такі захворювання, як іржі, борошниста роса, септоріоз, радять застосовувати Флексіті в баковій суміші з іншими препаратами: Флексіті 0,1-0,3 л / га + Рукс ДУО 0,4-0,6 л / га або Флексіті 0,1-0,3 л / га + Рекс С, 0,6-0,8 л / га.

Строки очікування перед виходом у поле для проведення ручних/механізованих робіт: 7 діб/3 доби. Строк очікування (днів до збору врожаю): не регламентується.

Норма витрати робочої рідини: 150–300 л/га.

Дослiди на озимiй пшеницi

Упаковка
Объем1 л
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 1 652 грн.