Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Лекарь БТ КС (аналог Фолікур), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Високоефективний фунгіцид контактно-системної дії для обробки посівів ріпаку від широкого спектру збудників грибкових хвороб

Переваги препарату

  • Високоефективний фунгіцид з чітко вираженою системною дією.
  • Має швидкий добре виражений стоп-ефект.
  • Справляє захисну, профілактичну та лікувальну дію.
  • Найактивніший в групі триазолів.
  • Швидко проникає в рослини -1-2 години.
  • Довготривалий ефект - 2-4 тижні.
  • Виражена рістрегулююча дія.
  • Відсутність фіто токсичності у культур.

Механізм дії

Препарат системної дії. Діюча речовина препарату впродовж 1-2 годин проникає в рослину через асимілюючі частини та переміщується переважно акропетально, рівномірно розподіляється в центральній частині стебла. Тебуконазол препарату Лікар БТ негативно впливає на утворення основних ферментів, які відповідають за процес біосинтезу ергостерола, який входить до складу клітинної стінки гриба, що призводить до порушень в процесі поділу клітин, а згодом і до загибелі патогену.

Властивості препарату

Обприскування потрібно провести перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат врожаю. Важливим фактором для ефективної дії препарату є якість покриття під час обприскування (достатнє змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину). Весняне внесення забезпечує стійкість проти вилягання та краще формування бічних пагонів.

Також дуже важливим фактором при застосуванні на посівах озимого ріпаку є врахування кількості листочків та інтенсивність їх росту, який проходить швидкими темпами, та розвиток і ураженість хворобами, тоді норми витрати препарату необхідно збільшити до максимальних (1,0 л/га) при застосуванні в осінній період. При обробки посівів ріпаку в цей період, припиняється наростання надземної частини, але при цьому продовжується фотосинтез, що сприяє накопиченню пластичних речовин в корені та забезпечує ріст потужної кореневої системи, що покращує перезимівлю.

Приготування та норма витрати робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом ретельно збовтати. Необхідну кількість препарату залити в бак обприскувача, заповнений на 1/3 водою при постійному помішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використати в день його приготування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання однорідності робочого розчину. 

Рекомендації щодо застосування

Лікар БТ має захисну, профілактичну та лікувальну дію. Фунгіцид вже через декілька годин після застосування покращує фітосанітарний стан рослин. Опади через 1-2 години після застосування препарату не призводять до втрати його ефективності. Препарат застосовувати в період вегетації превентивно, або при появі перших ознак захворювання, повторно - через 3-4 тижні.

Якість приготування робочого розчину, бакова суміш з рідкими азотними добривами, своєчасне проведення захисних заходів, сприятливі погодні умови підсилюють ефективність дії препарату.

Сумісний з більшістю інших засобів захисту рослин та добривами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакових сумішей пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність. Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури.

Норма витрати робочого розчину: польові культури - 200-300 л/га, сади та виноградники - 800-1000 л/га.

Класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності. 

Упаковка
Объем5 л
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 387 грн.
  • Минимальный заказ: 5 л