Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Ріттер БТ (аналог Мілагро), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи

Переваги гербіциду 

 • Селективний, високоефективний системний гербіцид для знищення злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.
 • Наявність атмосферних опадів через 4 години не впливає на ефективність дії препарату.
 • Швидка гербіцидна дія.
 • Широкий період застосування у фазі культури від 4 до 10 листків.
 • Повна відсутність токсичної дії на наступні культури в сівозміні.
 • Висока системність дозволяє знищувати кореневу систему пирію повзучого, що виключає необхідність боротьби з ними на наступний рік.

Механізм дії

Гербіцид системної дії. Діюча речовина нікосульфурону припиняє поділ клітин шляхом блокування процесів, які відповідають за біосинтез основних амінокислот. Оброблені рослини швидко припиняють ріст. 

Зупинка росту та розвитку чутливих рослин відбувається вже через 4-6 годин після застосування препарату. Видимі симптоми гербіцидної дії з’являються через 4-7 днів, а повна загибель спостерігається через 14-28 днів, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, погодних умов тощо.

Спектор дії

 • Злакові чутливі: гумай (сорго аллепское), лисохвіст, тонконіг (види), вівсюг (види), полови (види), просо волосовидне, просо куряче, пирій повзучий, пальчатка криваво-червона, сить (види), мишій (види) та ін.
 • Дводольні чутливі: амброзія (види), гірчиця польова, редька польова, зірочник середній, дурман смердючий, лобода біла, паслін чорний, канатник Теофраста, портулак городній, суріпиця звичайна, горяни (види), щириця (види) та ін.
 • Відмічено часткову дію препарату на березка польова, осот (види), хвощ польовий.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом ретельно збовтати. Необхідну кількість препарату залити в заповнений водою на 1/З бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використати в день його приготування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Рекомендації щодо застосування

Препарат вноситься в рекомендованих нормах шляхом обприскування в фазу розвитку кукурудзи 4-10 листків (за умови, щоб листки культури не «екранували» бур'яни).Найбільш оптимальні фази розвитку бур'янів на момент обприскування: однорічні злакові — 2-3 листки, багаторічні злакові — за висоти 10-15 см, чутливі однорічні дводольні — сім'ядолі — 2 справжні листки.

Перші видимі симптоми після застосування з'являються через 7-8 днів у вигляді червонуватого відтінку, повна загибель бур'янів настає через 15-20 днів. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с, за температури повітря від +15°С до +25°С, при оптимальній вологості повітря. Не рекомендується застосовувати препарат у холодну або жарку погоду, при надмірній кількості опадів, а також у ситуації, коли бур'яни перебувають у стані стресу

Не рекомендується застосовувати при несприятливих погодних умовах (холодна або спекотна погода, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані). Дощ після 3-4 годин після внесення препарату не впливає на його ефективність. При випаданні протягом 7-10 днів після обприскування надмірної кількості опадів, можливо повторне відростання кореневої системи злакових бур'янів. Бажано протягом 7 днів до і після обприскування не проводити міжрядних обробітків ґрунту.

Класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності.

Пользовательские характеристики
Объем5 кг
 • Цена: 223 грн.
 • Минимальный заказ: 5 л