Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Євро БТ (аналог Євро-лайтнінг), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами у посівах гібридів соняшника стійких до групи імідазолінонів

Переваги препарату

 • Високоефективний контроль злакових та дводольних бур'янів.
 • Контроль проблемних бур'янів: осоти, амброзія, підмаренник, хвощ польовий.
 • Захист соняшника від усіх рас вовчка.
 • Володіє ґрунтовою дією, запобігає появі нової хвилі бур'янів.

Механізм дії 

Препарат швидко поглинається через листя та проникає через корені, потрапляючи в ксилему і флоему. Імазапір порушує синтез ДНК, а імазамокс пригнічує синтез декількох амінокислот, що в свою чергу призводить до загибелі чутливих бур'янів.

Спектр дії

Щириця, гірчак, ромашка, талабан польовий, грицики звичайні, підмаренник чіпкий, зірочник середній, редька дика, амброзія, нетреба звичайна, лобода, гірчиця, рутка лікарська, осот, паслін чорний, жабрій звичайний, канатник Теофаста, берізка польова, вовчок соняшниковий, просо куряче, мишій, вівсюг звичайний.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та форсунок чистою водою.

Рекомендації щодо застосування

Препарат потрібно вносити за допомогою штангового обприскувача, коли бур'яни знаходяться в активному рості на початкових фазах розвитку, що в більшості випадків збігається з фазою розвитку культури – 4 справжні листки. Обробку слід проводити при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с, за температури повітря від +15°С до +25°С, добиваючись рівномірного покриття надземних частин робочим розчином без стікання з поверхні. Недоцільно застосовувати при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих і ослаблених посівах. Не рекомендується використовувати препарати з групи імідазолінонів на одному полі частіше 1 разу на 3 роки.

Обмеження у сівозміні після застосування Євро БТ для наступних культур:

 • жито, пшениця - через 4 місяці;
 • ячмінь, кукурудза, овес, соя, соняшник, горох - через 9 місяців;
 • сорго - через 11 місяців;
 • картопля, просо, гречка, овочі - через 18 місяців;
 • ріпак, цукрові і кормові буряки - через 24 місяці.

Якщо між застосуванням гербіциду та висівом наступної культури випало недостатньо опадів, то розпад гербіциду в ґрунті може бути неповним, що може збільшити ризик для наступної чутливої культури в сівозміні.

Не рекомендується застосовувати в баковій суміші з іншими гербіцидами (високоефективний препарат), інсектицидами з групи ФОС та мінеральними добривами.

Норма витрати робочого розчину: 200 – 400 л/га. 

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності.

Упаковка: 5 л.

Пользовательские характеристики
Объем5 кг
 • Цена: 433 грн.
 • Минимальный заказ: 5 л