Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Галоп БТ (аналог Раундап), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур’янів, десикант

Переваги препарату

  • Відсутня післядії на наступні культури в сівозміні.
  • Не накопичується в об'єктах навколишнього середовища.
  • Швидке гербіцидну дію.
  • Використання в широкому діапазоні температури і вологості повітря.

Механізм дії 

Гербіцид системної дії. Препарат пригнічує білковий синтез в клітинах рослин, в результаті чого відбувається інгібування синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин. Завдяки новій високо-технологічної ПАР гербіцид Галоп БТ швидко проникає через листя та інші зелені частини рослини і розноситься по всіх органах до кореневої системи.

Повна загибель настає через 10-20 днів, залежно від погодних умов, виду, стадії розвитку бур'янів і норми витрати. Спочатку спостерігається пожовтіння рослин, потім листя поступово в'яне і буріє точка росту.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємність з препаратом ретельно збовтати. Необхідна розрахункова кількість препарату залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використовувати в день приготування. При внесенні препарату режим змішування повинен бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Рекомендації щодо застосування

Робочий розчин препарату наноситься по зеленим бур'янам в період їх активного росту: однорічні злакові - за довжини листків мінімум 5 см, багаторічні злакові - 4-6 листків (10-15 см), однорічні дводольні - 2-3 справжніх листка, багаторічні дводольні - розетка (10-20 см).

Оптимальна температура застосування - від +15⁰С до +20⁰С, при знижених або підвищених температурах уповільнюється дія на бур'яни. Дощ через 4 години після внесення гербіциду не впливає на ефективність його дії. Десикація зернових колосових культур робочим розчином препарату здійснюється при вологості зерна не більше 30% (за 14 діб до збирання урожаю).

Сумісний з більшістю пестицидів, але перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, неповне розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо).

Класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності.

Упаковка 20 л.

Упаковка
Объем20 л
  • Цена: 130 грн.
  • Минимальный заказ: 20 л