Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Боб БТ (аналог Базагран), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур'янів, у т. ч. стійких до 2М-4Х та 2,4Д

Переваги гербіциду 

  • Відрізняється високою селективністю по відношенню до культури.
  • Не потребує застосування обмежень в сівозміні.
  • Має широкий діапазон використання.
  • Широкий спектр дії, знищує найбільш поширені види дводольних бур’янів.
  • На посівах рису препарат надійно контролює й осокові бур’яни.

Механізм дії

Механізм дії бентазону початково оснований на незворотному процесі блокування фотосинтетичного транспорту електронів. Як наслідок цієї реакції — переривається асиміляція С02 і рослина після короткої зупинки у розвитку гине. Поглинається як листям так і кореневою системою рослин.

Після поглинання діюча речовина рухається по рослині через міжклітинники та провідні пучки. Сила та напрямок транспортування залежать від ступеня поглинання, місця нанесення, виду рослин, стадії розвитку та умов навколишнього середовища. Діюча речовина рухається переважно акропетально (від основи до верхівки).

Спектор дії

Препарат використовується для пригнічення та знищення широкого спектру двосім’ядольних бур’янів та рослин родини осокових (сить, очерет).

Чутливі: амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, гречка польова, гречка татарська, дурман звичайний, нетреба звичайна, паслін чорний, підмаренник чіпкий, полин звичайний, портулак городній, редька дика, роман, ромашка (види), смикавець (види), щириця (види), рицики звичайні, волошка синя, гірчаки березковидний і почечуйний, зірочник середній, канатник Теофраста, види лободи; помірно чутливі - жабрій звичайний, кропива (види), фіалка польова, види вероніки, гірчак звичайний.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом ретельно збовтати. Необхідну розрахункову кількість препарату залити в заповнений водою на 1 /З бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використати в день його приготування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані. 

Рекомендації щодо застосування

Після обприскування препаратом БОБ протягом 4-6 годин не повинно бути опадів чи зрошення, щоб діюча речовина встигла проникнути в бур’яни. Обробку препаратом необхідно проводити в сприятливих для росту рослин погодних умов, це посилює поглинання речовини та покращує її дію. Довготривалий посушливий період знижує ефективність препарату.

Температурні умови застосування препарату повинні бути в межах 15 – 25 С. На посівах сої та гороху не рекомендується застосовувати бакову суміш препарату БОБ з проти злаковими гербіцидами. Інтервал між внесенням цих препаратів повинен складати не менше 2 діб. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не потребує.

Норма витрати робочого розчину: 200-400 л/га в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту.

Класифікація ВООЗ – 3 клас (малотоксичний). 

Упаковка
Объем10 л
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 390 грн.
  • Минимальный заказ: 10 л