Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Баал БТ (аналог Пріма), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, та деяких багаторічних дводольних бур’янів у зернових колосових культурах

Переваги препарату

 • Висока швидкість дії на бур'яни.
 • Контроль широкого спектру видів бур'янів.
 • Сумісний з більшістю пестицидів.
 • Використовується в більш широкому інтервалі температур.
 • Досить широке технологічне вікно застосування.
 • Відсутня післядія препарату на наступні культури в сівозміні.
 • Не токсичний для людей і тварин, безпечний для навколишнього середовища.

Механізм дії

Діюча речовина 2,4-Д - ауксинового типу, що блокує дію гормону росту і розвитку рослин та впливає на ростові процеси клітин у бур’янів. Флорасулам - інгібітор ацетолактат синтази, який є основним ензимом в біосинтезі амінокислот, як ізолейцин, лейцин і валін. Комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії попереджує появу резистентності (стійкості) у бур’янів.

Спектр дії 

 • Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, гикавка сіра, гірчиця польова, грицики звичайні, дворядник тонколистий, жовтушник розчіпний, кучерявець Софії, лобода біла, мак-самосійка, нетреба колюча, рижій дрібноплідний, ріпак (падалиця), суріпиця звичайна, падалиця соняшнику, сухоребрик, талабан польовий, хрінниця смердюча, щириця загнута.
 • Середньочутливі бур’яни: берізка польова, осот жовтий, осот рожевий.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємність з препаратом ретельно збовтати. Необхідне розраховану кількість препарату залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використовувати в день приготування. При внесенні препарату режим змішування повинен бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Норма витрати робочого розчину: 150-250 л / га в залежності від чисельного складу бур'янів компонента.

Рекомендації щодо застосування

Видимі симптоми гербіцидної активності з'являються вже через кілька днів після застосування, а повна загибель бур'янів спостерігається через 2-3 тижні, залежно від погодних умов. Обробку препаратом необхідно проводити в стадії активного росту бур'янів: у фазі сім'ядолей - 2-4 листків. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від 10 °С до 25 °С і при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Обприскування недоцільно проводити одразу після заморозків або при їх очікуванні.

Сумісний з іншими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та рідкими добривами які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо). Комбінувати тільки ті компоненти, які збігаються з рекомендованими термінами обробки і враховують фазу розвитку культури.

Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - не встановлюєть.

Норма витрати робочого розчину 150-250 л/га, залежно від чисельного складу бур'янів. 

Класифікація ВООЗ - 3 клас (малотоксичний).

Упаковка: 10 л

нових культур
Пользовательские характеристики
Объем10 кг
 • Цена: 222 грн.
 • Минимальный заказ: 10 л