Корзина
Нет отзывов, добавить
Корзина
+380685370350
Бромакем ПР (10 кг), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Готова приманка для контролю популяції щурів і мишей.

Діюча речовина: бромадіолон 0,005 % (0,005 г/кг).Окрім отрути, до складу входить харчова основа, червоний пігмент, аттрактант (з’єднання, що притягує гризунів своїм запахом)

 

Препаративна форма: пелета парафінізована, парафінізований блок рожевого кольору

 

Механізм дії: дія препарату проявляється повільно через 48-72 години після першого прийому. Весь цей час щури продовжують поїдати приманку. Препарат перешкоджає здатності згортання крові, підвищує проникність капілярів, викликаючи великі крововиливи, кровотечі. Загибель гризунів наступає на 3-8 добу з моменту поглинання отрути. Завдяки розтягнутому періоду дії, умовно-оборонний рефлекс на засіб у щурів і мишей не спостерігається.

 

Сфера використання: Комунальне господарство.

Приманку розміщують в заздалегідь виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, під укриттями (шафами і так далі). Можна пристосувати для цього коробки, саморобні лотки або спеціальні контейнери, оскільки цим перешкоджають розтаскуванню приманок гризунами, а також ускладнюють доступ до нього «нецільових» видів тварин. Контейнери оглядають протягом перших 2 днів, а потім з інтервалом в тиждень. З’їдені порції замінюють новими; ті що пролежали довше за тиждень — перекидають у відвідувані гризунами місця. Зіпсовану або забруднену приманку міняють на свіжу. Примітка: якщо тримати приманку поряд з пахучими хімічними речовинами (фарбами, лаками і так далі), вона вбере запахи і перестане бути привабливою для хвостатих нахлібників. Кількість препарату, що необхідно застосувати, залежить від кількості гризунів.

Пелета парафінізована:

Для щурів – 50-100 гр. на купі,  кожні 10 метрів.

Для мишей – 20-30 гр. на купі, кожні 5 метрів.

Парафінізований блок:

Для щурів – 4-6 кубиків блоку на купі, кожні 10 метрів.

Для мишей – 2-4 кубиків блоку на купі, кожні 5 метрів.

Упаковка
Вес10 кг
Объем10 л
УпаковкаПакет
  • Цена: 93 грн./кг
  • Минимальный заказ: 10 кг